
Den Země počtvrté!Oslavy Dne Země ve středu 22. dubna se vydařily. Krakonoš dopřál všem účastníkům krásný slunný den, takže děti ze základních škol Jilemnice a Studence i jilemnického gymnázia si při svém putování po okruhu se 7. tématickými zastaveními ani nevšimly, že ušly docela pěkný kus cesty. Obrázky s přáním naší Zemi na "počítadle" u brány zámeckého parku napovídají, že účastníků bylo přes 4 stovky (včetně těch, kteří absolvovali třeba jen kus trasy) a že to s naší modrou planetou myslí dobře. Jak napsal jeden z účastníků, naše Země je prostě ta nej!!! Více viz fotogalerie |
Den Země popátéNa výletě s HarrachyTéměř 400 dětí ze 4. - 6. základních škol z Jilemnice, Poniklé, Víchové i Hostinného slavilo Den Země již popáté v Jilemnici, kde na ně čekala trasa s 9 zastávkami. |














